מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

המוצרים שיעשו לכן סדר בגבות

הגבות הן האיבר הדומיננטי ביותר בפנים ובמראה הכללי שלנו שכן הן משמשות גם לתקשרות לא מילולית. לאורך ההיסטוריה,השתנתה האופנה של צורת הגבות מעת לעת - עבות, דקות , קצרות ,ארוכות , ישרות או מעוגלות.אולם בתקופתנו,טרנד הגבות המסורקות הולך וכובש את העולם וכולן רוצות גבות מוברשות מלאות ועדיין שייראו סופר טבעיות. אז איך עושים זאת?אלה האפשרויות שעומדות בפנייך:


עפרון גבות - הפתרון הקל ומהיר ולכן הפופולארי ביותר. העיפרון מורכב משני צדדים- האחד צבע למילוי הגבה והשני מברשת לסירוק וסידור הגבה לסירוגין בין צביעה לצביעה. בשלב הראשון נבריש את הגבות כלפי מטה כדי לראות בבירור את כל האזורים הדלילים שדורשים מילוי.  בעזרת החלק המחודד של העיפרון נתחום את גבולות הגבה- תחילת הגבה באותו קו שתוחם את האף מהצד וסוף הגבה בנקודה שבה נמתח קו מסוף העין לכיוון הרקה.


מוצר מומלץ:
עפרון גבות סטן מקצועי עם מברשת 

ג׳ל גבות - פתרון שמתאים במיוחד לבעלות עור שומני או לאלו מכן שרוצות איפור יותר עמיד. דורש יותר השקעה שכן צריך להיעזר במברשת זוויתית על מנת לשרטט באמצעותו שערות דקיקות אך התוצאה שתתקבל תהיה טבעית ומדויקת ביותר. שיטת המילוי תתבצע באמצעות שני שלבים. בשלב הראשון נצייר שערות באמצעות הג'ל לגבות מאמצע הגבה כלפי חוץ. בשלב השני עם שאריות הצבע שנותרו על המברשת נטשטש את החלק הפנימי של הגבה. לסיום בעזרת מסרק הגבות נבריש את הגבה כלפי מעלה כדי לקבל מראה של גבה מלאה ומושלמת.


טיפ לשימוש:

כדי ליצור הדמיית שיער טבעית ואמיתית עד כמה שניתן מומלץ לבצע תנועות קטנות ואחידות, זהו סוד הקסם. כמו כן, עדיף שתעבדי לאט ובכמה שלבים מאשר שתמרחי יותר מדי צבע, מה שעלול להיות בולט לעין ולמשוך תשומת לב לא רצויה.


מוצרים מומלצים:
ג'ל לגבות
מברשת אלכסון קטן
מברשת לגבות 102 

מסקרה שקופה לגבות - ניתן להבריש איתה את הגבות ישירות או לאחר הנחה של אחד מהמוצרים שהוזכרו לעיל. היתרון במסקרה השקופה הוא שהיא מקבעת את הגבות לכל אורך היום ומעניקה מראה מוברש וטבעי.


טיפ לשימוש:

כאשר את מברישה את הגבות במסקרה הרפי את שרירי המצח על מנת לקבל תמונה נכונה ומדויקת של מצב הגבות. כאשר את מפעילה את שרירי המצח ומרימה את הגבות כלפי מעלה צורת הגבות משתנה והאופן שבו תסדרי את שיער הגבות יתקבע וכאשר תרפי תתקבל צורה אחרת וככל הנראה  גם א-סימטרית.


מוצרים מומלצים:

מסקרה שקופה לגבות 

ספריי לעיצוב וקיבוע הגבה - מתאים במיוחד למרקם העדין של שיער הגבות, ניתן לשליטה מלאה במינון החומר, עמיד לאורך זמן, לא מייבש ולא משאיר שאריות. הספריי מגיע בגודל קומפקטי ומותאם לתיק האיפור כך שניתן להתנייד איתו לכל מקום.


טיפ לשימוש:

רססי את הספריי על מברשת ייעודית לסירוק ועיצוב הגבה והברישי עד לקבלת המראה הרצוי. ליצירת המראה המושלם יש להשתמש בכמות קטנה ולהימנע בכל תוקף מהתזה ישירות על הגבה.


מוצר מומלץ:
ספריי לעיצוב וקיבוע הגבות  


סגור
Loading
Go back to %1