מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

המראה הטבעי

זה רק טבעי שהמראה הטבעי, הנקי והפשוט מלווה אותנו בכל עונה ובכל אירוע ומשאיר אבק ללוק העשוי והמתאמץ. חשוב להדגיש שאיפור טבעי לעתים מצריך זמן והשקעה רבים יותר מאיפור דרמטי שכן מחד, האיפור הטבעי מטשטש את הפגמים אך מאידך, מדגיש את החוזקות בפנים. כדי שהעור שלנו יאפשר לנו ליצור את המראה הטבעי עלינו להכין את הקרקע ולבצע כמה הכנות מקדימות כגון: הקפדה על תזונה נכונה, שתיית מים ושימוש יומיומי בקרם לחות איכותי.
הכנת עור הפנים- ראשית כל יש נכין את העור למריחת הבסיס (מייקאפ, קונסילר). נתחיל עם הפריימר. הפריימר בעל מרקם חלק ונעים ונספג במהירות, שקוף כך שאינו מותיר שאריות לבנות ועמיד במים. הפריימר סוגר נקבוביות פתוחות, מחליק את העור ויוצר חיץ בין המייקאפ לעור. לאחר מכן, נמרח קרם לחות יום במרקם קליל שנספג במהירות ובכך מהווה בסיס נוח לשימוש יומיומי לפני האיפור.

טיפ לשימוש: לא הרבה יודעות אבל יש חשיבות רבה לסדר הפעולות בזמן הטיפוח. אם לא נקפיד על כך נמנע מעורנו את כל היתרונות הגלומים בתכשירים. את הפריימר יש להניח ראשון לפני כל שאר הקרמים. תנועת המריחה המומלצת היא בצורת לב ממרכז המצח, דרך הרקות ועצמות הלחיים ועד למרכז הסנטר.

מוצרים מומלצים:
פריימר עם מקדם הגנה SPF50
קרם לחות יום 24/7


בסיס - לאחר הכנת העור לאיפור, נניח מייקאפ בגוון התואם את אזור בית החזה בצורה אחידה על כל הפנים. על מנת להעניק לעור הפנים כיסוי מלא בעל זוהר טבעי נבחר במייקאפ קונסילר 2 ב-1. מדובר במייק אפ מהפכני בעל שתי פעולות איפור, כיסוי מלא של הקונסילר ועדינות של נוסחת מייק אפ מטפחת. באזורים המצריכים כיסוי נוסף נניח קונסילר באופן נקודתי ובטכניקת טפיחות.

טיפ לשימוש: הדרך הטובה ביותר להניח מייקאפ וקונסילר היא בעזרת ספוגית מתנפחת שלא מבזבזת חומר מעבר למה שנדרש. אנחנו מרטיבים אותה במעט מים וסופגים. שיטת המריחה היא בטכניקת טפיחות.

מוצרים מומלצים:
מייקאפ קונסילר 2IN1
קונסילר קרם 
ספוגית מתנפחת


קונטורינג - נפסל את הפנים בשיטת ההארות וההצללות, כמובן בהתאמה למבנה הפנים. את ההצללות ניצור באזורים השקועים בפנים (מתחת לעצמות הלחיים, בצדי המצח, צדי האף וקו הלסת) ואת ההארות ניצור באזורים המוגבהים בפנים (מרכז המצח, על עצמות הלחיים, גשר האף ומרכז הסנטר).

טיפ לשימוש: חשוב מאוד לבחור את גווני ההצללות וההארות באופן שיתאים לגוון העור הטבעי שלנו. הארה מתבצעת ע"י גוון הבהיר בטון או שניים מגוון המייקאפ הרגיל שלנו ואילו הצללה מתבצעת ע"י גוון הכהה בטון או שניים מגוון המייקאפ הרגיל שלנו. לשם כך מומלץ להשתמש בשתי מברשות שונות כדי שלא יווצר מצב של ערבוב צבעים, אחת להצללות ואחת להארות.

מוצרים מומלצים:
סט קונטור קרם
מברשת טשטוש בינונית MID TECH
מברשת טשטוש קטנה MID SMALL


סומק - במראה איפור טבעי רצוי להמעיט בחומרים אבקתיים ועל כן הסומק המומלץ ביותר הינו הליפ אנד צ'יק בגוון דובדבן קייצי שאותו נניח על תפוחי הלחיים ועל גשר האף ללוק של נשיקת שמש טבעית.

טיפ לשימוש: על מנת לאתר את תפוחי הלחיים נחייך למראה, נניח 1-2 טיפות בטכניקת טפיחות עד לטשטוש והתמזגות עם הקונטורינג. 


מוצר מומלץ:
ליפ אנד צ'יק 


איפור העיניים - הגוונים המתאימים ביותר למראה הטבעי הינם גווני שמפניה, ניודים וחומים. חשוב ליצור חימום שקע בעזרת גוונים חומים על מנת לשקף את הצל הטבעי שהוסתר כתוצאה ממריחת המייקאפ ולהניח על גלגל העין גוונים יותר טבעיים ושימריים. נקנח במסקרה איכותית לקיבוע הריסים והענקת אורך ונפח ובמידת הצורך נדביק ריסים בודדים להשלמת המראה הטבעי והלא מתאמץ.

טיפ לשימוש:  ניתן להדגיש את הריסים באמצעות שרטוט קו דק מינימליסטי דמוי אייליינר עם עפרון חום כהה בקו הריסים העליון והתחתון. בשלב הדבקת הריסים מומלץ להיעזר בפינצטה שתהפוך את המשימה לקלה ונוחה ותשיג תוצאה מדויקת.


מוצרים מומלצים:
פלטת צלליות מקצועית לעיניים GOLDEN
מסקרה נפח
ריסים בודדים 10mm
דבק שקוף לריסים
פינצטה מוכספת מקצועית סוליגן
עפרון חידוד לתיחום עיניים PRO 


שפתיים - למראה שפתיים בשרני וחיוני נשתמש בליפ בוסטר ולאחר המתנה של מספר דקות נמשוך את השפתיים בשפתון בעל מרקם לחותי בגווני ניוד או ורדרד טבעיים.

טיפ לשימוש: רגע לפני הנחת הליפ בוסטר על השפתיים, הברישי את השפתיים בעזרת מברשת שיניים על מנת להסיר תאי עור מתים. באופן זה השפתיים יספגו בצורה טובה יותר את הליפ בוסטר ויקבלו נפח וחיות מדהימים.


מוצרים מומלצים:
בוסטר לשפתיים
שפתון מועשר בלחות 


בכל מה שקשור למראה הטבעי, קלאסיות היא שם המשחק. 

תהיי מאופרת, אבל מעודנת.

עם נוכחות, אך רכה ולא מתאמצת.

זכרי, LESS=MORE

סגור
Loading
Go back to %1