מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

שגרת טיפוח הפנים לפני השינה

כדי לקום בבוקר עם עור פנים קורן , זוהר ורענן כדאי לך לסגל לעצמך שגרת טיפוח קצרה ומפנקת שתעזור לך ללכת לישון רגוע, עם עור נקי מוזן בלחות. מדובר בכמה שלבים פשוטים ממש כן? אז בואי נתחיל:


שלב הניקוי

תהליך ניקוי עור הפנים הוא הבסיס הראשוני והחשוב ביותר בשמירה על בריאות העור. שלב זה מצריך תהליך ניקוי ייחודי. לאורך היום עור הפנים שלנו חשוף לאבק, קרינת UVA, תהליכי זיהום אוויר וכו' שעלינו להסיר בצורה יסודית מבלי לפגוע בשכבת ההגנה הטבעית של העור.

מסיר איפור - נשים רבות לא מקפידות על הסרת האיפור בצורה יעילה ויסודית אלא מסתפקות בהסרה חפוזה באמצעות מגבון לח. איפור שנשאר על עור הפנים גורם להצטברות של לכלוך שמוביל לשחורים, פצעונים ונקבוביות סתומות. על מנת להסיר את האיפור בצורה נכונה יש להשתמש במסיר איפור בעל פאזה שומנית. 


טיפ לשימוש: 

נערי היטב לפני כל שימוש בכדי לערבב את שני חלקי התכשיר, הספיגי בפד קוסמטי ונגבי בעדינות את עור הפנים עד להסרה מוחלטת של כל שאריות האיפור.


מוצר מומלץ:
מסיר איפור דו פאזי 


שטיפת פנים - שטיפת פנים יסודית זה לא "שלב משלים", זו היגיינה בסיסית הכרחית. השטיפה מסירה שאריות לכלוך שיכולות לחסום נקבוביות ולייבש את העור, משילה תאים מתים ומפנה מקום לשכבת עור חדשה.

טיפ לשימוש: 

התיזי מעט מים פושרים על עור פנייך, עסי בתנועות עדינות ומעגליות את הפנים עם 2 לחיצות של תרחיץ הפנים עד להקצפה. לאחר מכן לשטוף היטב במים חמימים ולהספיג בטפיחות במגבת חדשה ונקייה.


מוצר מומלץ:
תרחיץ פנים 


מים מיסלריים - כשלב משלים לתהליך ניקוי הפנים מומלץ להשתמש במים מיסלריים. הם מורכבים ממים טהורים ומעט מולקולות שומניות שתפקידם לספוח אליהן שאריות איפור ולכלוך שהצטברו בשכבות העור העמוקות.

טיפ לשימוש: מומלץ להשתמש במים מיסלריים עם סיום השימוש במסיר איפור בעל פאזה שומנית ולאחר שטיפת הפנים בתרחיץ פנים. שימוש במים מיסלריים מעניק תחושה מרגיעה ומרעננת ללא יצירת תחושה שומנית ועל כן אין צורך לשטוף את הפנים לאחר השימוש.


מוצר מומלץ:
מים מיסלריים להסרת איפור הפנים  


שלב הלחות

לאחר שניקית היטב את עור פנייך, הגיע הזמן להזין אותו בלחות נפלאה שתפעל לכל אורך הלילה.  שלב הניקוי מורכב ממספר שלבים והשתהות ארוכה מדי ביניהם עלולה לייבש את העור. על מנת להימנע ממצב כזה מומלץ מיד בסיום תהליך הניקוי, כאשר הוא עדיין לח להזין את עור הפנים בלחות איכותית.

מסכת בד - מסיכת בד להזנת העור תורמת בהגבלת אבדן המים מהעור, למראה עור זוהר, רענן וצעיר יותר. היא מכילה הרכב לחות מתקדם של קוויאר שחור, חומצה היאלורונית וקומפלקס לחות טבעי המסייעים בחידוש הלחות ההכרחית לטווח הארוך בשכבות העמוקות של העור.

טיפ לשימוש: יש להניח את המסכה רק על פנים רחוצות ונקיות. מומלץ להניח את המסכה מיד לאחר שטיפת הפנים כשהן עוד רטובות. הרטיבות עוזרת לחומרים להיספג טוב יותר.


מוצר מומלץ:
מסכת בד- חומצה הילרואונית 


בוסטר לפנים - תכשיר משלים לשגרת הטיפוח לפני השינה המכיל מגוון רחב של תמציות צמחים טבעיות רוויות חומרי אנטי אייג'ינג ופפטידים טבעיים שמחדשים את התאים בשכבות העור העמוקות ביותר החודרים לתת השכבות של העור וביכולתם להעלים את הקמטוטים העדינים בפנים וליצור מראה מתוח, אלסטי וצעיר יותר.

טיפ לשימוש: הבוסטר קל ונוח לשימוש בשל הטפטפת המקצועית שמתלווה אליו. הוסיפי 5 טיפות לכל קרם פנים, סרום או מסכה ערבבי היטב ומרחי על עור הפנים.

מוצר מומלץ:
בוסטר לפנים חומצה הילרואונית 


קרם לילה - כשלב משלים לתהליך הזנת עור הפנים בלחות מומלץ להשתמש בקרם לילה אקטיווי. הקרם מכיל קומפלקס ייחודי של מרכיבי לחות מתקדמים: חומצה היאלורונית, קוויאר שחור וחמאת שיאה. הקרם עשיר במיטב רכיבים טיפוליים התורמים לתהליך הטבעי של שיקום העור כך שלאחר מנוחת הלילה העור נראה קורן וזוהר.

טיפ לשימוש: הספיגי את הקרם רגע לפני מנוחת הלילה. ממחקרים הוכח שיש חשיבות רבה להזנת עור הפנים לפני שנת היופי היות ובשעות הלילה כושר הקליטה והספיגה של החומרים הפעילים בקרם גדל משמעותית בשל זרימת הדם שמתרחשת בשעות אלו.

מוצר מומלץ:
קרם לילה אקטיבי לעור הפנים בתוספת חומצה היאלורנית קוויאר שחור ומינרלים מים המלח 


כעת, לאחר שגם את גילית את הנוסחה המושלמת לשגרת טיפוח איכותית לפני השינה  ניתן לומר לילה טוב :)

The Products
המוצרים שתצטרכי


סגור
Loading
Go back to %1